In juli houden wij een zomerstop in De Wolkenfabriek. We hebben een hele mooie, drukke afsluiter gehad met de expositie van Minerva. Met veel ontmoetingen, creatieve filosofische ideeën en gezelligheid.
We zijn weer open met de 1e zondagse Wolk-'In op zondag 5 augustus vanaf 15:00 met Yamen cuisine.
Deze actieve cateraar staat te popelen. om weer voor ons te koken. Tot die tijd kun je alvast een voorproefje nemen, want Yamen is bijna elke dag vinden bij De Grote Roltrap. Check out: Het Syrische hoekje in de oude V&D Groningen.
Voor veel van de cateraars die regelmatig in De Wolkenfabriek komen koken, is het festival seizoen ook aangebroken.
- Alja van De Oude Nadorst op Foodfestival De Culinaire verleiding.
- Syste van 'het Eten' staat op festival der aA (Vlonders).
- Foodfriends staan op festival Hongerige Wolf.
- Sabor a México heeft net als Yamen, ook een plekje in de grote roltrap
- Mo'Flow heeft sinds kort haar eigen wereld keuken - restaurantje op de Rademarkt.
De Wolkenfabriek is open op 5 augustus maar is de zondag erop, op 12 aug gesloten i.v.m een festival op het hele terrein. Vanaf 19 augustus zijn we wel weer ELKE ZONDAG open!
We wensen iedereen een hele fijne zomer!
edit